About

pasek

Nazywam się Jan Baszczok, mam 25 lat i zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, projektowaniem plakatów, ulotek, papierów firmowych, mailingów, newsletterów, montażem wideo, animacją flash, programowaniem itp.

Ukończyłem z tytułem inżyniera kierunek informatyka ze specjalizacją Grafika komputerowa i budowanie multimedialnych serwisów internetowych w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach. Następnie uzyskałem tytuł magistra w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku informatyka ze specjalizacją grafika komputerowa. Śledzę na bieżąco współczesne zasady kompozycji oraz programowania walidujących się stron internetowych, dzięki czemu moje projekty są świeże i zgodne z panującymi trendami.

Pobierz moje CV

Od 2013 roku pracuję w firmie SARE, która jest liderem e-mail marketingu w polsce. Realizuję projekty graficzne, mailingi, newslettery, LP, bannery adsense, animacje flash, Rich Media, HTML, CSS, CMS, UI, Motion Design, DTP, ebook, prezentacje, wideo i inne.

Interesuje się informatyką, nowymi technologiami, grafiką, kompozycją, motion designem itp. Aby zobaczyć moje różne próbne projekty zajrzyj do BACKSTAGE.

Wolne chwile spędzam ze znajomymi, przy grach komputerowych, przy koszykówce lub zagłębiając się w nowe technologie, których wcześniej nie próbowałem. Słucham sporo muzyki i lubię dobre kino. Sprawdź czego aktualnie słucham (via last.fm):

 

 Moje twitty: @YasiOnFire
LinkedIn: linkedin.com/pub/jan-baszczok/58/817/691
GoldenLine: goldenline.pl/jan-baszczok/
Behance be.net/yasio
Dribbble dribbble.com/Yasio
Facebook /Yas1o
Vimeo vimeo.com/yasio/